ABADA Capoeira Poznań

Forum poznańskiej sekcji ABADA Capoeira
Teraz jest 13 maja 2024, o 22:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 czerwca 2008, o 17:39 
http://www.yeppas.pl/konkursy/capoeira-acrobatics/
słuchajcie. rejestrujcie się na yeppas.pl i dodawajcie materiały głosujcie piszcie komentarze. jeżeli mój konkurs będzie cieszył się dużą popularnością do wygrania będą berimbau i pandeiro
więc opłaca się głosować i dodawać swoje artykuły. do roboty nic to nie kosztuje.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: yeppas.pl
PostNapisane: 23 czerwca 2008, o 11:43 
słuchajcie dostałem maila od yeppas.pl

Cytuj:
Witamy,

W związku z ciekawym konkursem jaki Pan stworzył (Capoeira acrobatics) planujemy utworzenie konkursu YEPPAS o podobnej tematyce.
W planach mamy umieszczenie około 6 nagród w nowym konkursie, prosimy o Pana propozycje co do nagród.

Warunkiem utworzenia przez nas takiego konkursu jest uzyskanie przez Pana konkurs minimum 50 materiałów oraz 10 000 odsłon.
Oczywiście im wiecej materiałów i odsłon tym lepsze bedą nagrody w nowym konkursie.

Pozdrawiamy
Team Yeppas



więc mobilizujcie się i dodawajcie materiały. trzeba jak najwięcej wrzucić to będą fajne nagrody. nie patrzcie czy to są wasze zdjęcia czy nie. po prostu dodawajcie. działajcie i dodawajcie :) mamy juz ponad 5 000 wizyt więc jest dobrze. wchodźcie jak najczęsciej.


Góra
  
 
PostNapisane: 5 sierpnia 2008, o 23:18 
Witam. Chciałbym zaprosić na stronę www.capoeirashirts.pl gdzie można znaleźć póki co jeden wzór koszulki z motywem capoeira.. póki co, bo zamierzamy oczywiście dalej sie rozwijać i tworzyć nowe wzory. Mam nadzieję że się Wam spodoba...

Pozdrawiam..
Axe..:)


Góra
  
 
PostNapisane: 22 września 2008, o 13:03 
http://www.yeppas.pl/konkursy/pokazowe-wyczyny/

to jest konkurs Naszego mistrza Calango więc bierzmy udział i dodawajmy zdjęcia i głosujmy na konkurs. konkurs jest sponsorowany przez firmę Calango(on kupuje nagrody) więc zróbmy mu trochę przyjemności i działajmy. POKAŻCIE MOC :D


Góra
  
 
PostNapisane: 2 grudnia 2008, o 23:43 
Offline

Dołączył(a): 4 czerwca 2008, o 14:17
Posty: 176
[tresc postu permanentnie wymazana z powodu braku opcji usun ;> ]


Ostatnio edytowano 31 grudnia 2008, o 13:07 przez doogi, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Miia.pl
PostNapisane: 30 grudnia 2008, o 18:44 
Siema mam sprawe to dla mnie bardzo ważne kumpel zalozyl portal internetowy i pomagam mu go rozkrecic potrzebujemy 100 rejstracji i nic wiecej nie musisz nic wiecej na tej stornie robisz jak bys mial chwile czasu
zeby sie zalogowac byl bym bardzo wdzieczny :) Pozdrawiam Escorpiao




http://www.miiia.pl/


Góra
  
 
 Tytuł: SPAM
PostNapisane: 30 grudnia 2008, o 18:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 17:24
Posty: 751
Lokalizacja: Poznań
Tutaj, będą przenoszone ogłoszenia o treści reklam.
Jeśli ktoś chce i szuka takich informacji może tu zajrzeć.

_________________
--
Pozdrawiam,
Quati


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: SPAM
PostNapisane: 31 grudnia 2008, o 13:03 
Offline

Dołączył(a): 4 czerwca 2008, o 14:17
Posty: 176
bleee, nie dosc, ze i tak nie ma odzewu zapewne na te reklamy to jeszcze do smietnika powedrowaly :D bleble, strzelam focha i swoja reklame w ogole usuwam :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: SPAM
PostNapisane: 20 stycznia 2009, o 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 23:39
Posty: 177
Lokalizacja: Biedrusko
Jol,

Jeśli się komuś nudzi i nie ma co robić to niech odwiedzi nasz adres
http://www.biedrusko.org/
bądź
http://www.biedrusko.info/

dzięx :D

_________________
www.biedrusko.org


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, o 23:12 
Offline

Dołączył(a): 7 kwietnia 2009, o 22:58
Posty: 5
Witam,
Powstaje sobie spokojnie i powoli sklepik z koszulkami związanymi z capo i nie tylko.
Koszuleczki na street oczywiście nie na trening!

http://www.xt24.eu/sklep/koszulkicapoeira/

Nowe wzory już niebawem

Przeniosłem temat, bo z definicji tutaj wrzucamy wszelkie reklamy, niezależnie czego, niezależnie od kogo. Dura lex sed lex :) - Q.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: SPAM
PostNapisane: 7 kwietnia 2009, o 23:27 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 23:31
Posty: 678
Lokalizacja: Poznań
Lowlight napisał(a):
Tutaj, będą przenoszone ogłoszenia o treści reklam.
Jeśli ktoś chce i szuka takich informacji może tu zajrzeć.


Kłax, to weź nazwij wątek bardziej odpowiednio. Ktoś, kto szuka reklam niekoniecznie sięgnie do wątku o nazwie SPAM. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwietnia 2009, o 01:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 23:39
Posty: 177
Lokalizacja: Biedrusko
Zwracam się do adminów z sugestią. Dział reklama proponowałbym przenieść do działu widocznego tylko dla osób zarejestrowanych, a dział "śmietniczka" zamienić na księgę gości...

a czemu?

po pierwsze przeniesienie promocji użytkowników forum do śmieci jest swojego rodzaju obrazą i w pewnym sensie "naruszeniem cudzych praw autorskich" za co admin za to odpowiedzialny sam powinien sobie nałożyć bana,
po drugie kto tu się wpisze do księgi gości skoro znajduje się ona w śmieciach.

więc proszę o rozważenie mojego posta, a sam go niedługo usunę bo nie chce robić naszej grupie negatywnej promocji w necie

_________________
www.biedrusko.org


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwietnia 2009, o 08:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 22:11
Posty: 176
Lokalizacja: Poznań
Smutas a tu kukał ? viewtopic.php?f=9&t=142
Rozważałem opcje usunięcia w ogóle, jednak zdecydowałem że jeśli mamy dział "śmietniczka" to niech chociaż służy jako "temp".

A co do Reklam to faktycznie nie halo, ale to już niech się Q wypowie. Chyba że mam posprzątać ten bajzel :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 kwietnia 2009, o 10:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 czerwca 2008, o 17:24
Posty: 751
Lokalizacja: Poznań
Done.
To ja proponuje usunąć dział Śmietniczka, bo to nie ma żadnego sensu. Tak samo jak Księga Gości. Czy ktoś jeszcze w czasach phpBB, blogów i innych urządzeń siania zgorszenia korzysta z tego?

No i Triste, nie usuwaj posta, bo to chyba nie jest anty-reklama, a jedynie sugestia. Tylko nie widzie sensu przenoszenia reklamy do działu "Tylko dla zarejestrowanych", bo reklama z założenia ma trafić do jak najszerszego grona. A skoro pozwalamy je umieszczać to (bo ich nie kasujemy) to niech chociaż "będą dostępne".

_________________
--
Pozdrawiam,
Quati


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL